Hotel Charlotte Logo

Haspingerstrasse 475, 6100 Seefeld in Tirol, Rakousko
Tel: +43 (0)5212/2652 Fax: +43 (0)5212/26526

Grüss Gott - Srdečně Vás vítáme !

Appart-Wellness hotel Charlotte je malý rodinný hotel s příjemnou domácí atmosférou a osobním přístupem k hostům.

Nezáleží na tom, jestli cestujete sami nebo s rodinou, u nás v Charlotte se pro každého najde odpovídající ubytování. Nabízíme jedno a dvoulůžkové pokoje, studia a také apartmány různých velikostí,  pro 1 až 7 osob.

Využívat celou hotelovou infrastrukturu, včetně stravovování, mohou i hosté ubytovaní v apartmánech. Nabízeny jsou na přání snídaně a večeře. Mimochodem, kuchyni máme vynikající, což dokazují četné pochvaly od našich hostů.

Hotel Charlotte, Seefeld

,,Oktogon "-  wellness oáza, ideální místo pro Váš odpočinek a relax. Kromě několika saun / finská, bylinná, parní / na vás čeká  např. infra červená kabina, knipp, whirpool a také prostorný odpočinkový kout s krásným panoramatickým výhledem na hory. Nachází se zde i plavecký bazén, solárium a malé fitness centrum. V případě zájmu si můžete v našich saloncích objednat masáže, kosmetické služby i pedikúru.

Na přilehlé zahradě mají hosté k dispozici lehátka se slunečníky, kde mohou využít i gril s posezením. Děti tu mají svůj minikoutek s houpačkami a skluzavkou.

Velkým plusem hotelu je klidná, sluneční poloha, přesto do centra není daleko. Zhruba 7 - 10  minut, pomalou chůzí.

Hotel Charlotte, Seefeld

Olympijský region Seefeld a jeho okolí nabízí pro každého četná sportovní vyžití. V letních měsících se naši hosté věnují především procházkám, turistice, vysokohorské turistice a lezení, cyklistice, plavání, ať už v bazénech nebo jezeru, rybaření, tenisu, golfu. Mnoho dalších aktivit lze podniknout i organizovaně s místním turistickým centrem Tourismusverband Seefeld.

Přímo s  námi se  můžete vydat na turistickou túru, náročnost a časový harmonogram je samozřemě individuálně upravován, dle přání a fyzických možností hostů.  Za zmínku stojí, hlavně dětmi oblíbená nabídka - procházka s lamami, které u nás chováme. A pokud zrovna nevýjde ideální počasí, mohou se děti zabavit v malé herně a zahrát si např.kulečník, stolní tenis nebo fotbálek.

V zimě se hosté věnují hlavně lyžování a snowboardování. Běžkaři ocení udržované tratě, v oblibě u dětí je samozřejmě i sáňkování a bruslení. Některé sjezdovky jsou v těsné blízkosti našeho hotelu, k těm vzdálenějším dojedete ski busem, který jezdí v častých intervalech po okolí zdarma. Zástávka autobusu se nachází 50 m od hotelu.

Naši hosté parkují přímo u hotelu zdarma.

Pokud jsme vás zaujali a chtěli byste získat další informace, navštivte naše internetové stránky

Rádi Vám zodpovíme dotazy i telefonicky - v německém, anglickém, italském a francouzském jazyce.

Děkujeme za Váš čas a snad brzy na shledanou v ,,Appart-und Wellnesshotel Charlotte !"