Hotel Charlotte Logo

Haspingerstrasse 475, 6100 Seefeld in Tirol, Austria
Tel: +43 (0)5212/2652 Fax: +43 (0)5212/26526

Witamy,
miło, że nas Państwo „odnależliście”

Nasz „Apart i Spa hotel“ jest małym i przytulnym domem, który odróżnia się od wielkich hoteli poprzez miłą atmosferę i osobistą opiekę.

Hotel „Charlotte“ jest wyjątkowy. Obojętnie czy dla samotnie podróżujących czy dla rodzin z dziećmi-u nas znajdziesz pasujący pokój, 2-pok.apartamenty czy mieszkania dla 1-7 osób.

Nasi goście, którzy zamieszkują apartamenty mają możliwość zjedzenia śniadania czy obiadokolacji w naszym hotelu. Nasza kuchnia jest doskonała, o czym potwierdzają nasi goście.

Hotel Charlotte, Seefeld

„Oktogon“ jest naszym wielkim SPA (sauna fińska, kąpiel parowa, sauna ziołowa, kabina podczerwona i wiele innych) z widokiem na góry. Idealne miejsce do wypoczynku.

Przy wcześniejszej rezerwacji można korzystać z masaży i zabiegów kosmetycznych. Dzieci uwielbiają basen jak również wielki ogród z  miejscem do zabaw i grilem.

Następnym plusem naszego rodzinnego hotelu jest spokojna i słoneczna lokalizacja i pomimo tego bliskość centrum.

Zimą można korzystać z darmowego autubusu,gdzie przystanek znajduje się w pobliżu naszego hotelu

Hotel Charlotte, Seefeld

Dla tych którzy latem chcą chętniej poznawać otoczenie Seefeld w grupie,mamy do zaoferowania darmowy „program wędrówek” organizowany przez stowarzyszenie turystyczne. Tak więc w Seefeld nigdy nigdy nie jest nudno.

Dla naszych „małych gości” organizujemy spacery z naszymi lamami  a kiedy pogoda nie dopisuje polecamy również pokój zabaw, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki...... Seefeld i pobliskie miejscowości oferują dużo możliwości sportowych na każdą porę roku, jak na przykład wędrówki górskie,jazda rowerem po górach, wspinaczka górska, łowienie pstrągów, pływanie, tenis, golf, narciarstwo biegowe, jazda na nartach, snowboarding i wiele więcej rozrywek.

Kochani czytelnicy-ucieszyłoby nas, gdybyśmy wzbudzili Wasze zainteresowanie i jeśli potrzebują Państwo więcej informacji proszę zalogować się na naszej stronie
http://www.hotel-charlotte.com/tyrol/index.php

Chętnie odpowiemy Państwu osobiście na pytania w języku niemieckim, angielskim, włoskim i francuskim.

Tak więc może do zobaczenia w naszym Apart i Spa hotelu w Seefeld.